Rejestracja    |    Zaloguj się
tło

Aktualności

Krzysztof Kiljański i The New Warsaw Trio nagrali wspólnie płytę z piosenkami Jeremiego Przybory. Album nagrany z okazji 100-lecia urodzin znakomitego poety i autora tekstów piosenek, znanych przede wszystkim z Kabaretu Starszych Panów jest hołdem dla Przybory. Aranżacje i wykonanie przez The New Warsaw Trio (akordeon, kontrabas, klarnet) wraz z ciepłym wokalem Krzysztofa dają ciekawe i nowatorskie spojrzenie na twórczość pana Jeremiego.
Krzysztof Kiljański  bywa nazywany polskim Sinatrą. Z Kayah zaśpiewał wielki przebój. Z Yugopolis wyczarował głosem bałkańską nostalgię. W 2012 roku na nowo odkrył piosenki Jonasza Kofty. Nagrał znakomitą autorską płytę, która ukazała się wiosną 2013 roku nakładem Kayaxu/EMI.
The New Warsaw Trio tworzą trzej młodzi, niezwykle utalentowani instrumentaliści, laureaci prestiżowych nagród na konkursach muzycznych w Polsce i za granicą. Zespół powstał w 2006 roku zaś inspiracją do podjęcia współpracy było zamiłowanie do muzyki Richarda Galliano, Astora Piazzolli oraz szeroko pojętej muzyki jazzowej.

Informacje i sprzedaż biletów:
tel. 22 829 64 94, 668 592 783 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. • www.tubilety.pl


Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top