Rejestracja    |    Zaloguj się
nie_odwoluj
banerglownynr1
Previous Next Play Pause
1 2


Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Aktualności zobacz wszystkie

Witaj na Eventime.info

Poznasz tutaj ciekawe sale w najpiękniejszych hotelach, restauracjach, zamkach, pałacach, domach weselnych i nie tylko. Schowane pod szyldami najpiękniejszych obiektów w Polsce i Europie.

Zorganizujesz tutaj: konferencje, spotkania rodzinne, biznes party, ślub i wesele, chrzciny.

To tylko zapowiedź wydarzeń, jakie w naszym życiu odgrywają znaczącą rolę. Ale czemu by nie zrobić tego w innym miejscu, niż miejsce zamieszkania?
A może wydarzenie połączyć ze zwiedzaniem pięknych zabytków? Możliwości jest wiele.

Zorganizuj ślub lub spotkanie rodzinne we Włoszech, w polskich górach, nad morzem - tylko dzięki Eventime.info oraz grupie najlepszych organizatorów, z którymi współpracujemy w każdym województwie w Polsce.

Dołożymy wszelkich starań, by portal rozwijał się wraz z trendami, nowymi rozwiązaniami, a miejsca udostępniane na Eventime.info były zawsze wysokiej jakości.

Rodzinna firma, angażująca się w organizowanie imprez. Zainteresowanie zrodziło się z potrzeby znalezienia miejsca na własne wydarzenia, jak śluby, chrzciny, konferencje biznesowe. Spędzając kilka dni na poszukiwania, zdecydowaliśmy stworzyć Eventime.info, gdzie organizacja ważnych wydarzeń będzie kojarzyć się z przyjemnością i oszczędnością czasu.

Jesteśmy również kierownikami swoich własnych biznesów, szukający miejsca na szkolenia, wycieczki integracyjne czy też konferencje. Miłośnicy podróżowania, oraz nowości rynkowych między innymi e-biznes oraz start-upy.

Dołącz do nas i znajdź miejsce na swoje wydarzenie.

 

Event - organizacja na poziomie kunsztu

Każda impreza, każde ważne spotkanie, które angażuje dużą liczbę uczestników, wymaga odpowiedniego miejsca. Nie ważne, czy jest to biznesowe spotkanie, komunia czy wesele. Miejsce, a także związane z nim zaplecze i obsługa stają się tutaj kluczowe. To od nich zależy sukces spotkania, na którym przecież każdemu z nas zależy. Dlatego też wybór takiego miejsca jest niezwykle ważny. A ułatwi nam go portal eventime.info. Skupia on propozycje wielu profesjonalistów, którzy organizacją imprez zajmują się na co dzień. Są to propozycje idealnie wpisujące się zarówno w oczekiwania osób, którym zależy na znalezieniu lokalu blisko miejsca zamieszkania, a także tych, które lubią nutę szaleństwa i chciałyby ten czas spędzić na przykład We Włoszech, czy w Wielkiej Brytanii.

Podbijając Polskę

O ile chrzciny czy imprezy rodzinne organizowane są najczęściej gdzieś niedaleko, to konferencje często wiążą się z odkrywaniem innych zakątków kraju. Bo przecież każde nasze województwo, zarówno woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko- mazurskie, woj. wielkopolskie, czy woj. zachodniopomorskie ma w sobie miejsca wyjątkowe, które warto odkrywać, w których warto spędzać czas. I co równie ważne, są to miejsca doskonale zlokalizowane, zarówno pod względem dojazdu, jak i terenu, który zwyczajnie uczestnikom się podoba. Poza tym, w miejscach tych znajdziemy doskonałe zaplecze techniczne. Nie brakuje tu profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia, czy systemów wizyjnych. Wszystko przygotowane i obsługiwane jest przez profesjonalistów. A każdy punkt eventu dopracowany jest w najmniejszym szczególe, bo troska o detale jest ważnym elementem sukcesu. Sukcesu, jakim jest perfekcyjna realizacja scenariusza imprezy.

A może by wyjść poza mury…

… lokalu i zorganizować na przykład ślub, wybierając jako miejsce nie tradycyjny hotel, ale plener? Również i to marzenie łatwiej jest spełnić, odwiedzając eventime.info. Bo to miejsce dedykowane jest tym wszystkim, którzy chcą spełniać swoje marzenia i organizować spotkania wpisujące się w najbardziej szalone pragnienia i pomysły.

Miejsca na konferencje – Wyszukiwarka sal i plenerów na imprezy rodzinne i biznesowe na EvenTime.info

Eventime jest wyszukiwarką w której można znaleźć sale i plenery do zorganizowania imprez rodzinnych i biznesowych w Polsce, takich jak ; śluby plenerowe , konferencje,chrzciny, wesela,komunie,szkolenia biznesowe,spotkania rodzinne,urodziny, sylwester, walentynki i wiele więcej. Wszystkie miejsca na konferencje, które znajdują się w naszej ofercie spełnią Państwa oczekiwania. Nasza wyszukiwarka obiektów z miejscami na eventy to pełen profesjonalizm, jakość, dbałość o detale i wysokie zaangażowanie. Wierzymy, że nawet najbardziej ekskluzywne miejsca na konferencje mogą być przygotowane tak, aby były atrakcyjne zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym w hotelu , restauracji,domu weselnym, pałacu i zamku.

Ślub plenerowy - miejsca na wesele

W marcu 2015 roku w Polsce weszły w życie nowe przepisy umożliwiając zawarcie małżeństwa poza Urzędem Stanu Cywilnego. Dało to praktyczną możliwość na zorganizowanie ślubu plenerowego, wesela w górach, wesela nad morzem i nie tylko. Jest to nie lada atrakcja, nie tylko dla przyszłego małżeństwa, ale także dla przybyłych gości. Ślub plenerowy dotąd kojarzył się większości z nas głównie z amerykańskimi romansami, które mogliśmy obejrzeć w kinie. Obecnie jest to rzeczywistość także w Polsce. Najczęściej wybierane miejsca, w których organizowany jest ślub plenerowy to góry, morze, jeziora. Ślub w plenerze daje zupełnie inne przeżycia aniżeli te, z którymi mogliśmy spotkać się w przypadku tradycyjnych ceremonii ślubnych. Eventime daje Państwu możliwość wyszukania miejsca na ślub i wesela plenerowego w wielu pięknych, przyciągających wzrok oraz budujących doskonałą atmosferę miejscach w kraju a także…za granicą. Nasze miejsca na wesele, chrzciny, komunie, urodziny, szkolenia, imprezy integracyjne można zarezerwować właściwie w dowolnym miejscu w Polsce. Wybierając miejsca na wesele na EVENTIME wybieracie Państwo realizację jednego z najważniejszych marzeń wielu młodych osób w naszym kraju. Zapraszamy do przeszukania naszej bazy ofert, chętnie doradzimy oraz wspólnie wybierzemy miejsce, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top