Rejestracja    |    Zaloguj się
tło

Eventime.info- wymarzone miejsce na event

Eventime.info to miejsce stworzone dla osób, które planują organizację ważnego wydarzenia czy uroczystości. Jest swoistą platformą wymiany informacji, gdzie z jednej strony spotykają się osoby zajmujące się organizacją, a z drugiej - osoby, które kogoś takiego potrzebują. I co niezwykle ważne, to miejsce wychodzi poza wszelkie granice przestrzenne i czasowe. Nie ważne, gdzie szukasz miejsca - czy jest to woj. dolnośląskie, woj. kujawsko- pomorskie, woj. lubelskie czy każde inne - tutaj znajdziesz je bez problemu. Znajdziesz tu miejsca, gdzie organizowane są najwyższej jakości eventy, gdzie organizacja imprez osiąga nowy poziom.

Szukaj, a znajdziesz

Jeżeli chcesz, aby wydarzenie, czy uroczystość były niezapomniane, nie gódź się na żadne kompromisy. Zarówno, jeśli mówimy o lokalizacji miejsca, jak i jego charakterze. W serwisie znaleźć możesz zarówno hotel, jak i przepiękne pałace i zamki. Wystarczy, że powiesz, jaki rodzaj lokalu cię interesuje i podasz w jakim województwie chciałbyś go znaleźć. Zamieszczone na portalu oferty zostały bowiem podzielone zgodnie z tymi kategoriami. Wystarczy na przykład, że wskażesz, że interesuje Cię restauracja, dom weselny, czy sala konferencyjna i dodasz do tego konkretne województwo, na przykład woj. lubuskie, woj. łódzkie, czy woj. małopolskie, a po chwili otrzymasz listę miejsc odpowiadających podanym przez ciebie kryteriom wyszukiwania.

Szanuj swój czas

Eventime.info to portal, który stworzony został na bazie doświadczeń założycieli. Wiedząc jak trudne jest znalezienie dobrego miejsca i organizatora, postanowili stworzyć miejsce, które dla innych będzie ułatwieniem. Dlatego tutaj znajdziesz polecane przez innych sale na eventy a także miejsca idealne na zorganizowanie przyjęcia weselnego, konferencji, czy spotkania rodzinnego. Są tu propozycje zarówno z Polski, obejmujące między innymi woj. opolskie, czy woj. podkarpackie a także propozycje z wielkiej Brytanii Niemiec, czy Włoch. Szukając ich tutaj zaoszczędzisz swój czas i znajdziesz miejsce idealne.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Kettner
Eventime.info
nr. kom. 505 956 980
kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top