Rejestracja    |    Zaloguj się

Jest 2015 rok. Internet jest już dostępny dla każdego. Dzisiaj podstawą jest informacja. Dzisiaj zmiany zachodzą bardzo szybko a my w tym wszystkim dopasowujemy się do zmian. Przez wiele lat prowadziliśmy własne firmy, które nie były związane ze sobą tematycznie. Na bazie naszych doświadczeń, przemyśleń i pomysłów powstał portal eventime.info.
Ma to być miejsce dla każdego, kto potrzebuje informacji o sprawdzonych, ciekawych, wspaniałych jakościowo a także urokliwych miejscach, w których można zrealizować marzenie, zadanie o fantastycznej imprezie, lub uroczystości rodzinnej, o cudownym miejscu, w którym odbywają się te niezapomniane imprezy.
Dajemy Państwu do ręki bardzo konkretne narzędzie. Mamy nadzieję, że spodoba się i będzie Wam zawsze towarzyszył, gdy będziecie Państwo organizowali swój EVENT. Wykorzystajcie je w odpowiedni sposób. Chcemy tworzyć serwis dla Was, z Wami. Eventime.info to jeden , centralny punkt informacyjny o miejscach na event, który będziemy ciągle udoskonalać.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi, propozycje, sugestie.
Jeśli Państwo chcecie i macie odrobinę czasu to możecie podzielić się z nami na przykład swoją wiedzą w zakresie turystyki, historii, ciekawych wydarzeń dotyczących miejsc , które polecacie.
Nasz portal zachęci Was do organizowania wspaniałych eventów znajdując u nas odpowiednie na to miejsce.

Pozdrawiamy.
Zespół portalu EVENTIME.INFO.


Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top