Rejestracja    |    Zaloguj się
tło


Kopalnia Soli Bochnia

banner reklamowy
.

Nazwa obiektu Kopalnia Soli Bochnia
Typ obiektu Centrum kulturalno - biznesowe
Kraj PL
Województwo Małopolskie
Adres ul. Campi 15, 32-700 Bochnia
Organizowane imprezy Wesele / ślub, Biznes / konferencja, Komunia / chrzciny, Spotkanie rodzinne, Inne
Miasto Bochnia
Telefon tel. 14 615 24 66 , 697 982 783
Strona WWW kopalnia-bochnia.pl/

banner reklamowy

Opis obiektu

Kopalnia Soli Bochnia jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. To niezwykłej wagi wydarzenie miało miejsce 23 czerwca 2013 roku.

Niezwykłe piękno i niepowtarzalną atmosferę bocheńskiej kopalni doceniło już wielu gości i firm, organizując w jej podziemiach różnorodne wydarzenia imprezy firmowe, szkolenia, konferencje.

Podziemia kopalni pozwalają w niezwykły sposób połączyć w jedną ofertę szkolenie, integrację, zabawę i wyprawę do ciekawego miejsca.
Komora Ważyn jest największą komorą bocheńskiej kopalni soli. Do dyspozycji organizatorów oddajemy przestrzeń znajdującą się 250 m pod ziemią złożoną z 5 segmentów o łącznej powierzchni 2 500 m 2 pozwalającą na organizację bankietów, jubileuszy firm, imprez integracyjnych, konferencji szkoleń dla grup liczących nawet 500 osób.

Imprezy integracyjne
Realizowana w zabytkowych wnętrzach kopalni soli w Bochni gra integracyjna to doskonała okazja aby w atmosferze rywalizacji zbudować trwałe i wzajemne więzi w zespole a także zdobyć doświadczenie i przeżyć przygodę, przy okazji odkrywając niezwykły, podziemny świat.

Gra rozpoczyna się na poziomie August 176 metrów pod ziemią, a kończy na poziomie Sienkiewicz aż 250 metrów pod ziemią! Taką różnicę poziomów muszą pokonać uczestnicy.

Podczas podziemnej wyprawy grupy przemierzą półtorakilometrowy odcinek wiodący przez wąskie korytarze, zobaczą zabytkową kaplicę i surowe komory solne, wykonają zadania nawiązujące do tradycyjnych prac górniczych. Rywalizację poprzedza podział na 12-15-osobowe konkurencyjne grupy. Następnie każdy z zespołów kolejno pokonuje tę samą trasę. Na wykonanie zadań przewidziany jest ścisły limit czasowy. Głównym założeniem gry jest współpraca wewnątrz drużyny oraz rywalizacja pomiędzy konkurencyjnymi zespołami.

W ramach organizacji wyprawy: obsługa przewodnicka, przygotowanie i obsługa stanowisk, materiały niezbędne do realizacji, atrakcyjne nagrody dla najlepszego zespołu i pamiątki.

Uczestnicy gry integracyjnej mogą zakończyć pobyt w kopalni podziemną przeprawą łodzią, zjeść obiad w komorze Ważyn albo kolację zakończoną imprezą wieczorną w komorze Mysiur lub Ważyn.

Imprezy sportowe pod ziemią

Komora Ważyn jest również miejscem organizacji wielu imprez sportowych: Spinning Maraton, Zawody strzeleckie
Podziemne boisko sportowe o powierzchni niemal 300 m2, 140 metrowa zjeżdżalnia i mini plac zabaw to atrakcje, które przygotowaliśmy dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie czasu wolnego.
Kopalnia Soli Bochnia jest miejscem wielu niecodziennych wydarzeń sportowych, do których zaliczyć można: Spinning Mtaron, Zawody Strzeleckie, 12-godzinny Bieg Sztafetowy, Międzynarodowy Turniej Judo, Turniej Brazylijskiego Ju-jitsu, Turniej Siatkówki - Ratowników Górniczych.

Bankiety i przyjęcia
Niezwykłe piękno i niepowtarzalną atmosferę bocheńskiej kopalni soli doceniło już wielu gości i firmy, organizujące w jej podziemiach swoje spotkania firmowe, konferencje, szkolenia, sympozja, jubileusze. Niepowtarzalne wnętrza kopalni pozwalają w niezwykły sposób połączyć w jedną ofertę szkolenie, integrację, zabawę i wyprawę do ciekawego miejsca.

Kopalnia Soli Bochnia jest organizatorem konferencji, szkoleń, eventów, imprez integracyjnych dla firm ale również imprez okolicznościowych dla gości indywidualnych.

Zapraszamy serdecznie !

Mapa dojazdu

Sprawdź jak dotrzeć samochodem z Twojego miejsca.

Wpisz miejsce wyjazdu:


Sprawdź jak dotrzeć samochodem z Twojego miejsca.

Wpisz miejsce wyjazdu:

Zapytaj o wolny termin

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top